İzmir'in Sanayi Devi Terbay Hannover Messe'de

Terbay Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Baysak’ın bizzat katılarak potansiyel müşterilerle birebir iletişim kurduğu fuar her yıl olduğu gibi yine yoğun bir katılıma sahne oldu.

Terbay olarak fuardan memnun ayrıldıklarını ifade eden Baysak, “15 yıldır düzenli olarak katıldıkları Hannover Messe Uluslararası Endüstri Ve Sanayi Fuarı’nın bu yıl da İzmir ve Türkiye ihracatına katkılar sağlayacağı inancındayız. Firma olarak bizler ihracat başarımızın arkasında önemli bir güç olarak gördüğümüz fuarın daimi katılımcıları olarak bu yıl da yerimizi aldık. 27 holden oluşan bu dev etkinlikte müşterilerimizle faydalı görüşmeler yaparak iş hacmimizi genişletmeyi ve ihracatta daha etkili rol oynamayı hedefledik” diye konuştu.


“ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYI SÜRDÜRECEĞİZ”
Terbay Makina’nın 1954 yılında İzmir’de kurulduğunu söyleyen Baysak, 2002 yılından itibaren ihracata yöneldiklerini ve iş makinaları yan sanayi tedarikçisi olarak özellikle Batı Avrupa’da aranan firma olduklarını kaydetti. Başarı sırlarının hep daha iyisini yapmaya odaklanmak olduğunu ifade eden Baysak, Terbay olarak Türkiye ihracatının hak ettiği yere gelmesi için üzerlerine düşeni yapmayı sürdüreceklerini söyledi.

Copyright © 2020 Terbay Makina | Her Hakkı Saklıdır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceletebilirsiniz. Kapat X